https://www.decovan.be/decovan/wie-zijn-wij/_367____NL
  • Nederlands
  • Engels
  • Frans
 
Decovan Machines is de exclusieve importeur van de kwaliteitsmachines van Scanmaskin, Pullman-Ermator, Von Arx, Impacts, Holer, Portamix, Scrap'Air, Astillo, OEM Products en Roll. Naast deze kwalitatieve machines voor oppervlaktebewerking en stofafzuiging, staan wij garant voor een persoonlijke dienstverlening, kennis van zaken, levering uit voorraad en een eigen dienst na-verkoop voor uw herstellingen en onderhoud.

Wilt u ons contacteren?

Als u niet direct kan vinden waar u naar op zoek bent, kunt u ons altijd opbellen of mailen:
NL:  +31 (0)114 68 28 11
BE: +32 (0)3 820 72 44

E-Mail: info@decovan.be / info@decovan.nl / info@decovan.lu 

U kan ook steeds een directe vraag stellen aan ons team:

 

 

 

Jürgen Wieselblad


Tel.:               +32 (0)479 27 51 71
E-Mail:           jurgen@decovan.be
 



 


Jan Meyvis

Tel.:              +32 (0)478 26 21 79
E-Mail:           jan@decovan.be

 


 

 

 

Laurent Boury

 

Account Manager Wallonië, G.H. Luxemburg & Frankrijk

 

Tel.:               +32 (0)474 45 94 30

E-Mail:           laurent@decovan.be 

 


 

 

 

Henry Brons

 

Account Manager Nederland - regio Noord

 

Tel.:               +31 (0)6 1504 6637

E-Mail:           henry@decovan.nl 

 


 

 

 

Paul Schoonderbeek

 

Account Manager Nederland - regio Zuid

 

Tel.:               +31 (0)6 5206 1143

 

E-Mail:           paul@decovan.nl 



 

 

 

 

Evy Laermans

 

Administratie - Sales support

 

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          evy@decovan.be 

 

 

 

 

 

Mathieu Smeets

 

Magazijn - Service support

 

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          service@decovan.be 

 

 

 

 

 

Robert Vinck

 

Magazijn - Service support

 

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          service@decovan.be