| Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
Pullman-Ermator Pullman-Ermator S26 Cycloonstofzuiger *UIT PRODUCTIE*
Pullman-Ermator S26 Cycloonstofzuiger *UIT PRODUCTIE*
*** Uit productie - niet langer beschikbaar ***
Voor het creëren van een gezonde werkplek in de bouw-, sloop en renovatiesector, kortweg Clean Air from Sweden!
De Pullman-Ermator S26 is een krachtige tweemotorige mobiele cycloonstofzuiger, ontworpen voor bronafzuiging bij kleinere diamantschuurmachines en is tevens geschikt voor afzuiging van gezondheidsgevaarlijke stoffen. De stofafscheiding in de cycloon gebeurt in drie trappen. Door de cycloonwerking worden eerst de grofste stofdeeltjes afgescheiden. Vervolgens wordt het fijnere stof uitgefilterd door een conische fijnfilter (99,9%). Het overige zeer fijne stof, wordt afgescheiden met behulp van een HEPA-13 absoluutfilter met een stofafscheidingsgraad van 99,995%.
De Pullman-Ermator S26 is uitgerust met het Jet-Pulse filterreinigingssysteem. De conische vorm van de filters en deze zeer effectieve reinigingsmethode garanderen een lange filterstandtijd. Het afgescheiden materiaal wordt verzameld in het longopac zaksysteem onder de unit. De filters kunnen stofvrij gewisseld worden.
Kenmerken Pullman-Ermator S26
- Jet-Pulse filterreiniging
- Conische polyester prefilter
- 2 x individueel geteste en gekeurde HEPA-13 absoluutfilters*
- Manometer meet de luchtstroom en geeft toestand van de filters aan
- Stofopvang in het Longopac stofzaksysteem
- Niet-markerende wielen en zwenkwielen met rem
* Alle filters worden individueel DOP getest: filterefficiëntie van 99,993-99,99% bij een partikelgrootte van 0,3µm
Technische specificaties Pullman-Ermator S26
| Vermogen | 2 x 1.260 W |
| Spanning | 230 V / 50Hz |
| Stroom | 10 A |
| Luchtstroom | 400 m³/u |
| Onderdruk | -23 kPa |
| Inlaat | Ø 63 mm |
| Fijnfilter | 3,0 m² (>99,5%) |
| HEPA Absoluutfilters | 1,2 m² / st (>99,995%) |
| Stofopvang | Longopac |
| Afmetingen | 760x550x1275 mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Geluidsniveau | 70 dB (A) |
De Pullman-Ermator S26 wordt compleet geleverd met 4lm antistatische stofzuigslang Ø50mm, 2-delige inox zuigstang en vloermondstuk.
Von Arx cycloonstofzuigers
- Opzuigen van fijn- en droogstof van beton, epoxy, asbest, ...
- Stofvrij schuren, zagen, frezen, bikken, boucharderen, polijsten.
- Voor algemene en algehele reiniging van de bouwplaats.
- Voorafscheiders om stofopvang capaciteit te verhogen.
Aanvraag Demo / Prijsofferte
Gelieve de velden hieronder in te vullen.
Bedankt voor de interesse in onze producten. Wij zullen uw aanvraag binnen de 48u beantwoorden.












(1).jpg)
.png)









