0
Categorieën
Mijn account
https://www.decovan.be/nl/decovan/wie-zijn-wij
Zoeken naar Merk, product, toepassing, etc..
Nederland +31 (0)114 682 811
Winkelmandje
 
Decovan Machines is de exclusieve importeur van de kwaliteitsmachines en gereedschappen van Scanmaskin, Pullman-Ermator, Impacts, Von Arx, Portamix, Holer, Scrap'Air, Astillo, ACF, OEM Products, Janser, Makinex en Roll. Naast deze kwalitatieve machines voor oppervlaktebewerking en stofafzuiging, staan wij garant voor een persoonlijke dienstverlening, kennis van zaken, levering uit voorraad en een eigen dienst na-verkoop voor uw herstellingen en onderhoud.

Wilt u ons contacteren?

Als u niet direct kan vinden waar u naar op zoek bent, kunt u ons altijd opbellen of mailen:
NL:  +31 (0)114 68 28 11
BE: +32 (0)3 820 72 44

E-Mail: info@decovan.be / info@decovan.nl / info@decovan.lu 

U kan ook steeds een directe vraag stellen aan ons team:

    

Jürgen Wieselblad

Tel.:               +32 (0)479 27 51 71
E-Mail:           jurgen@decovan.be

 

Jan Meyvis

Tel.:              +32 (0)478 26 21 79
E-Mail:           jan@decovan.be

 

Solliciteer voor deze job!

Account Manager Vlaanderen -
Kom ons team versterken!

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          info@decovan.be

 

Laurent Boury

Account Manager Wallonië, G.H. Luxemburg & Noord-Frankrijk

Tel.:               +32 (0)474 45 94 30
E-Mail:           laurent@decovan.be 

 

Henry Brons

Account Manager Nederland - regio Noord

Tel.:               +31 (0)6 1504 6637
E-Mail:           henry@decovan.nl 

 

Paul Schoonderbeek

Account Manager Nederland - regio Zuid

Tel.:               +31 (0)6 5206 1143
E-Mail:           paul@decovan.nl 

 

Evy Laermans

Administratie - Sales support

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          evy@decovan.be 

 

François Verbeken

Magazijn/werkplaats - Service support

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          service@decovan.be

 

Luc Doms

Magazijn/werkplaats - Service support

Tel.:              +32 (0)3 820 72 44
E-Mail:          service@decovan.be